25 thoughts on “Apollo 14 Dr Edgar Mitchell speaks about UFO (napisy PL)”

 1. Moje filmy o NWO też mają zaniżane statystyki, zwłaszcza jeśli chodzi o oglądalność. Do tego usuwają dźwięk pod pretekstem praw autorskich (dotyczy PRAWDZIWA HISTORIA ŚWIATA).

 2. bardzo dobra uwaga.czytalem,ze na dzien dzisiejszy wyladowanie na ksiezycu i pokonanie tych pasow jest rzecza niemozliwa.ten gosc nie jest prawdziwy,nie wierze w ani jedno slowo.dzieki takim historyjkom nwo robi swoje.

 3. Wiecej takich filmów.. ja polecam cala mase ludzi poczynajac od Alexa colliera Davida icka, Billego Meiera,Roberta Deana,Phila Snidera i wielu innych, jak rowniez strone DavidIcke.pl ktora jest skarbnica wiedzy, jezeli naprawde chcesz cos znalesc…

 4. Free energy has been here all along ,But Elite controllers don’t want ppl to be free from the costs of energy,Go to LT-MAGNET-MOTORdotCOM and get the blueprints for a genuine magnet motor ,Be a part of the energy revolution!

 5. Wiecie, tylko najgorsze jest to, że w ogromnej ilości na ogromną skalę filmy takie jak te mają zaniżaną oglądalność na youtube… To jest najgorsze… W sumie to takie desperackie chęci “żeby jak najmniej ludzi wiedziało”, bo fakt to jedyne co mogą zrobić. Nie usuną filmu, bo i tak zaraz kto inny wstawi go ponownie…

  polecam pana Robert’a Dean’a – najlepszy człowiek jakiego widziałem

 6. widzicie , dokładnie tak jak ten Pan mówi, z człowieka jest niezły chuj… Wszystko wina debilnych religii i rozłamów etnicznych…

 7. O sierotce marysi i 14 malych jajeczkach.
  W jaki sposob “przecisneli ” sie przez pasy Van Allena to juz cisza….
  Hoax moon.

 8. To co niby ukrywają wiedzieli już ponad 5000 lat temu.Używajcie nauki do osiągnięcia celu.Celu nie osiągniecie bo wasza nauka jest nic nie warta, spali się jak plewy na wietrze.Ślepa ulica!! Wasza fałszywa nauka cofnęła was o co najmniej 6000 lat wstecz

 9. Google : Plany 3 wojny światowej
  Google : Zbawienie – Ewangelia dobra nowina
  Google : Maskarada z ufo
  Google : 69 tygodni – Biblia a nauka
  Google : Lucyferiański Nowy Porządek Świata
  Google : Błędy doktryny rzymskiego katolicyzmu
  Google : Papież popiera rząd światowy

  szatan i ludzie mu podlegli tworzą globalną władzę tak jak to przepowiada Biblia ufajcie Ewangelii – dobrej nowinie

 10. LIES!
  The fake alien invasion to bring in the antichrist’s 7 yr. New World Order is coming very soon. The sheep that fell for the fake moon missions will swallow this one even more. DON’T FALL FOR IT!

  Genesis 6 & Book of Enoch
  2 Peter 2:4 & Jude 6
  Amos 9:2 (Phil Schneider)
  2 Thessalonians 2:9-12
  Zechariah 5
  Obadiah 4
  Revelation 12:7

  (Hint: The gray grigoris’ stench of sulfur gives their real identity away every time)

  Get saved while you still can!
  The watchers are back

 11. YOU MUST AWAKEN FROM YOUR ILLUMINATI INDUCED CONDITIONING!
  The chances of actual “aliens” showing up on earth just in time for 2012 +/- 2 years is about 1 in a googolplex! Learn about the Fermi Paradox. Remember that the Luciferian H.G. Wells not only wrote War of the Worlds but also the hideous work entitled The New World Order. If not aliens, what really are they?
  THE WATCHERS
  Google image: dogu/jomon statues

  Do NOT take the mark of the beast!
  Google: Verichip Corp & Somark

 12. powiedziałbym, że Obcy zostali nazwani po chłopsku diabłami i demonami. Językiem Boga jest matematyka – jednoznaczność. W ścisłym języku mamy do czynienia z wielowymiarowymi istotami. Terminologia jest ważna. Pewne słowa zostały w naszej kulturze tak urobione, żeby wywoływały śmiech. To samo tyczy się aniołów. Nie wszyscy tzw “obcy” są negatywni.

 13. ty się o moje leki nie martw i o mój kościół tylko wyciągnij swoją głowę z pralki chłopczyku, bo widzę, że łykasz wszystko czym cię tv faszeruje, jak młody rekin. Smacznego, tylko siech ci się za mocno nie odbije później bo możesz tego nie przeżyć. Pozdrowienia dla wszystkich trzeźwo myślących!!!

 14. jeśli ktoś oddał Jezusowi swoje życie to ma tą 100% pewność. Jeśli to zrobisz też ją będziesz miał i zmieni się twoja świadomość i postrzeganie świata, opada wtedy zasłona z oczu i Bóg powoli odkrywa przed człowiekiem prawdę na temat tego świata.

 15. tak samo skąd możemy wiedzieć że wszyscy wierzymy w Boga, może tak naprawdę wierzymy w szatana? Za wcześnie na takie domysły.

 16. Nie zdziwcie się jak obcy (szatan) wylądują kiedyś na ziemi i przedstawią się jako nasi stworzyciele, a ludzkość odda im pokłon.

 17. Obcy = diabeł, który objawia się pod każdą postacią.Szatan szykuje wielkie kosmiczne oszustwo.Toczy się walka o wasze zbawienie, a szatan zwodzi i ukazuje sie pod różnymi postaciami, w tym wypadku “Obcymi”, sami się o tym przekonacie.Toczy się wielka duchowa wojna o wasze dusze.

 18. Edgar Dean Mitchell (ur. 17 września 1930 w Hereford, stan Teksas), komandor USA, astronauta amerykański, szósty człowiek na Księżycu. geniuszu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *